Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Imprezy integracyjne dla firm 2018

Spotkania integracyjne dla pracowników

[Głosów:0    Średnia:0/5]

spotkanie integracyjneSpotkania towarzyskie dorosłych to zazwyczaj kolacje, którym towarzyszą szybkie potrawy i wino. Jest to jednak zwykły konwenans, który należy zwalczać. O wiele ciekawszą zabawę mogą zaoferować trenerzy interpersonalni piszący scenariusze zabaw w terenie lub gier miejskich. Lasy i góry to doskonała sceneria dla ekspedycji, czyli rozmaitych zadań, które należy wykonać, aby wraz ze swoim zespołem uzyskać zwycięstwo. Niektóre konkurencje są tak absorbujące, że same w sobie stanowią atrakcje. Mowa tu głównie o chodzeniu lub zjeżdżaniu na linach. Ten, kto nie wie, co to most komandoski lub tybetański oraz kolejka tyrolska, czym prędzej powinien się udać do najbliższego parku linowego.

Dorośli lubią także zagadki, dochodzenie do prawdy, więc z przyjemnością wcieliliby się w rolę detektywa. Umożliwiają to gry miejskie dla pracowników firm. Uczestnicy uzyskują mapy i akta sprawy, by śledzić przestępców, np. złodziejów dzieł sztuki. Mogą także zwiedzać miasta i poznawać jego obyczaje, a przy okazji zobaczyć coś, co turyści z uporem maniaka pomijają. Czym byłyby oczywiście zabawy, gdyby nie pikniki okraszone kiełbaskami z ogniska lub z grilla? Muzyka, grana na żywo, dodatkowo nastraja do brania udziału w różnych konkurencjach. W takich wymagających rywalizacji – przeciąganie liny, sporty zespołowe, a także w takich wymagających jedynie dobrego humoru – na przykład karaoke.

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci, imprezy integracyjne dla pracowników  cieszą się wśród nich dużą popularnością. Mają większe zabawki i wymagają większej dawki adrenaliny. Patrząc na ich pasję do samochodów, z całkowitym przekonaniem można przyznać temu twierdzeniu rację. Najlepszym przykładem są tu rajdy off-road dla firm, w których im głębsze pokonywane wąwozy i im więcej błota, tym lepsza zabawa. Podobnie jest z resztą z quadami, które może nie są autami (choć wymagają rejestracji), ale mogą mieć napęd na cztery koła i także umożliwić przejażdżki po torach przeznaczonych do off-roadu. Fascynatom tym sportem motorowych frajdę sprawiają także różne akcesoria – od trap po snorkel. Wymieniać można by długo, więc kto powie, że dorośli to nie duże dzieci?

0
0