Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oferty pracy na sylwestra w Poznaniu 2018

Praca w Sylwestra w Poznaniu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

praca w sylwestraChociaż Sylwester kojarzy nam się przede wszystkim za całonocną zabawą do przysłowiowego białego rana, to jednak w ten wieczór niektóre osoby decydują się pracować. Oferty pracy w Sylwestra w Poznaniu są bardzo różnorodne, więc jeśli tylko chcemy zarobić, można zdecydować się na ich przejrzenie.

Największa liczba osób poszukiwana jest przede wszystkim do obsługi gości w barach, pubach oraz klubach. Jeśli nie wiesz, jakie kluby w Poznaniu organizują noworoczną zabawę, koniecznie poznaj sylwestrowy ranking klubów, dyskotek oraz pubów. W ten sposób szybko dowiesz się, które poznańskie kluby będą potrzebowały barmanów bądź kelnerów w sylwestrowy wieczór.

Również sporo osób może znaleźć pracę podczas największych masowych imprez organizowanych w Poznaniu. Jest to przede wszystkim Sylwester na Placu Wolności oraz koncert gwiazd na rynku. W sylwestrowy wieczór potrzebni są przede wszystkim ochroniarze oraz policjanci, których zadaniem będzie pilnowanie porządku. Imprezy te od pewnego czasu są bardzo dobrze zorganizowane, ustawiane są barierki ochronne, więc osoby posiadające alkohol nie są wpuszczane na teren zabawy.

Tuż przed Sylwestrem pojawiają się również oferty pracy w kinach oraz teatrach, gdyż od pewnego czasu Poznań organizuje również sylwestrowe wieczory w placówkach kulturalnych. Sylwestrowy wieczór filmowy w Multikinie cieszy się więc coraz większą popularnością. W tym czasie potrzebne są między innymi osoby do obsługi kinowego baru, wydawania drinków oraz ciepłych przekąsek. Także teatry nie mogą narzekać na brak zainteresowania. W Poznaniu można spędzić Sylwestra w Teatrze Wielkim, Nowym bądź Muzycznym. W teatrach z okazji sylwestrowej zabawy także przybyłym gościom serwowane są wyśmienite przekąski oraz napoje, więc osoby do obsługi kuchni są poszukiwane już na kilka tygodni przed Sylwestrem.

Studenci, którzy chcą zarobić nieco podczas sylwestrowej nocy, mogą również poszukiwać zatrudnienia jako pomoc przy organizacji imprez na zamkach oraz pałach. Bal na zamku to coraz bardziej oryginalny sposób przywitania Nowego Roku, cieszący się coraz większym zainteresowaniem. W tym czasie poszukiwane są przede wszystkim osoby posiadające już doświadczenie jako barmani oraz kelnerzy. Zamki oraz pałace słyną z organizacji wystawnych sylwestrowych przyjęć, więc także obsługa musi pozostawać na wysokim poziomie.

0
0