Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zlecenia online przepisywania tekstów 2018

Przepisywanie tekstów – praca dorywcza

[Głosów:0    Średnia:0/5]

przepisywanie-tekstowOsoby poszukujące zajęć dorywczych do wykonywania we własnym domu mogą podejmować dobrze płatne zlecenia dla freelancerów, ale mogą również poszukać zdalnego zatrudnienia w agencji reklamowej czy interaktywnej.

Coraz bardziej popularnym sposobem na dorobienie do pensji jest również przepisywanie tekstów, które jest zajęciem stosunkowo prostym, więc tego rodzaju pracy dodatkowej może się podjąć właściwie każdy.

Przepisywanie tekstów polega zazwyczaj na przepisywaniu różnych treści, a więc tekstów dokumentów, rękopisów, książek czy na przykład prac dyplomowych. Osoba pracująca na takim stanowisku powinna umieć sprowadzić właściwie każdy typ rękopisu lub wydruku do formy tekstowej. Pracy dorywczej przy przepisywaniu tekstów coraz częściej podejmują się studenci i młodzież, którzy zleceń szukają głównie za pośrednictwem sieci (można je znaleźć na specjalnych portalach, na których pracodawcy umieszczają drobne zadania do wykonania). Takie oferty zleceń dla studentów i młodzieży umożliwiają na dorobienie do budżetu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od ilości poświęconego czasu na pracę oraz od tego, jaki tekst jest przepisywany.

Obecnie stosunkowo często poszukiwane są również osoby do przepisywania nagrań audio i video (mogą to być na przykład wywiady), przepisywania nagrań sądowych (są to głównie posiedzenia sądu, rozprawy sądowe) czy do tworzenia napisów do filmów. Ponadto można podjąć się także przepisywania nut ze słuchu. Praca dorywcza przy przepisywaniu tekstów na ogół jest stanowiskiem, które można wykonywać we własnym domu. Kandydaci do tego rodzaju zajęcia niekiedy wcześniej muszą przejść specjalny test szybkości przepisywania, który pozwala na ocenę ich indywidualnych umiejętności i szybkości pisania na klawiaturze komputera. Co więcej, osoba, która chce podjąć pracę na tym stanowisku, powinna również posiadać komputer z kartą dźwiękową, wygodne słuchawki, stałe łącze internetowe oraz zainstalowane edytory tekstów. Pracodawca natomiast może udostępnić nieodpłatnie specjalne oprogramowanie, które wspomoże przepisywanie poszczególnych tekstów.

Przepisywanie tekstów jest na ogół zajęciem przeznaczonym do wykonywania w formie pracy zdalnej, więc tego rodzaju zlecenia możemy wykonywać właściwie bez względu na miejsce oraz czas. Najchętniej do takich zleceń są przyjmowane osoby, które posiadają już doświadczenie w przepisywaniu tekstów i nagrań, ale również osoby początkujące mogą w ten sposób dorobić sobie nieco do własnego budżetu.

0
0Dodaj komentarz