Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dekoracje bożonarodzeniowe w firmie 2018

Ozdoby świąteczne na komputer biurowy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

dekoracje-swiateczne-w-firmieBoże Narodzenie to czas szczególnie oczekiwany. Spotkania z bliskimi, atmosfera sprzyjająca refleksji no i upragniony odpoczynek w przyjemnej otoczce. To wszystko kojarzy się nam ze świętami. A żeby były one jeszcze przyjemniej wspominane i wyczekiwane, staramy się je ubogacić. W domach przygotowuje się dekoracje na choinkę z koralików, bombki ze styropianu i wstążek oraz papierowe ozdóbki choinkowe – szczególnie uwielbiane przez dzieci. Jeszcze jakiś czas temu rękodzieło świąteczne nie było tak popularne, obecnie przy odrobinie umiejętności i wykorzystując proste materiały, można stworzyć wspaniałe dekoracje bożonarodzeniowe. Nadają się one nie tylko do przystrajania domów czy choinek, z powiedzeniem wykorzystamy je do dekoracji biura w okresie poprzedzającym święta. Co w takim razie wybrać? Które dekoracje będą najbardziej odpowiednie?

Muszą przede wszystkim być eleganckie. Odwiedzający firmę klienci powinni poczuć świąteczny nastrój, zatem warto się postarać. Wśród wielu pomysłów niezwykle uroczym i reprezentacyjnym bibelotem do biura na święta wydaje się być efektowna bombka karczoch.

Bombka ze wstążki na stojaku

  • kula styropianowa o średnicy 6 cm
  • duże opakowanie krótkich szpilek o małych łepkach
  • wstążka czerwona i złota ok. 2 m. jednej i drugiej
  • wkręcana zawieszka
  • stojak na bombkę

Wykonanie dorodnej bombki zaczynamy od wycięcia z czerwonej wstążki małego prostokącika. Następnie należy wkręcić z niego zawieszkę i umieścić ją w styropianowej kuli. Wstążkę dopasowujemy do zawieszki i przyczepiamy szpilkami. Wycinamy ze złotej i czerwonej wstążki po dwa prostokąciki dł. 4 cm. Składamy ich boki w trójkąt i przyczepiamy do bombki na przemian kolorystycznie by przylegały do siebie. Kolejne okrążenie robimy tak samo, umieszczając w tych samych miejscach elementy złote i czerwone nieco dalej od siebie, ale symetrycznie wzdłuż bombki i względem poprzednich trójkącików. W okrążeniu 3 znów przypinamy 4 trójkąty, natomiast w kolejnych już po 8 zachodzących na siebie elementów aż do zwężenia bombki u dołu. Ostatnie 3 okrążenia znów przypinamy po 4 trójkąty, a na koniec przyczepiamy maskującą łatkę. Wykończeniem bombki przy zawieszce będzie uformowana ze wstążki kokarda. Przyczepiamy ją szpilkami tak by były niewidoczne.

Ludzka kreatywność na pomysłowe dekoracje świąteczne do biura jest znacznie więcej. Wszystko zależy od inwencji i znajomości technik tworzenia ozdób bożonarodzeniowych „zrób to sam”. Przepięknie prezentują się stroiki plecione z papierowej wikliny lub też łatwe w wykonaniu stroiki z makaronu.

0
0Dodaj komentarz