Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oferty pracy dorywczej dla bezrobotnych 2018

Jesteś na bezrobociu? Podejmij pracę tymczasową!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Doradztwo i pomaganie w szukaniu pracyOd wielu tygodni, miesięcy, a może nawet lat jesteś na bezrobociu. Straciłeś już dawną werwę i chęć do działania. Nic dziwnego – tak długi okres bez pracy, może mocno zniechęcać. Nie poddawaj się jednak ostatecznie – również dla Ciebie znajdzie się praca! Najlepiej udowodnią Ci do agencje pracy tymczasowej, które od wielu lat pomagają ludziom takim jak Ty wyjść na prostą i znaleźć satysfakcjonującą pracę, która nie tylko podniesie Cię na duchu, lecz również dostarczy niezbędnych do życia środków pieniężnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działają i na czym polega ich pomoc, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym materiałem.

Agencja pracy tymczasowej – co to takiego?

Choć zapewne spotkałeś się nie raz z tym określeniem, nie przyglądałeś się tego rodzaju instytucjom zbyt dokładnie. Dlaczego? Skąd to wynika? Bałeś się, że zażądają od Ciebie jakiejkolwiek opłaty za swoje usługi? Według badań tego właśnie obawiają się najczęściej Polacy – odpłatności za tego rodzaju pomoc. I to błąd, który odciąga ich od szybszej możliwości znalezienia pracy! Żadna agencja pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy nie ma prawa pobierać opłat od swoich klientów w zamian za znalezienie pracy. Taka usługa dla osób bezrobotnych jest całkowicie bezpłatna i ma za zadanie pomóc im szybciej stanąć na nogi. Jeśli więc do tej pory omijałeś takie miejsca szerokim łukiem, już dziś zabierz swoje dokumenty, świadectwa pracy, CV i czym prędzej udaj się do biura agencji pracy, w której specjaliści po krótkiej rozmowie i przeanalizowaniu Twojej kandydatury będą w stanie zaproponować Ci przynajmniej kilka ofert pracy. Na co jeszcze czekasz?

Co zyskujesz?

Korzyści z tego rodzaju współpracy są wbrew pozorom obustronne. Zacznijmy od tego, co dostajesz Ty. Przede wszystkim całkowicie bezpłatną możliwość konsultacji ze specjalistą do spraw HR, który zapozna się z Twoją kandydaturą, pomoże i podpowie, jak zmienić lub udoskonalić swoje dokumenty aplikacyjne takie jak CV czy list motywacyjny, zmotywuje, lecz co najważniejsze, przedstawi aktualne oferty pracy z regionu, które być może Cię zainteresują. To szansa, której nie możesz zaprzepaścić i warto byś wykorzystał ją możliwie najlepiej, bo szybko może się nie powtórzyć. Zastanawiasz się zapewne, co ma z tego druga strona? Przede wszystkim pracownika, który chce pracować i podejmie się zadań mu powierzanych. Agencja bowiem dostaje zlecenia na znalezienie konkretnych pracowników dla danych firm, które poszukują ludzi na wiele różnych stanowisk i właśnie dlatego nie są w stanie zająć się procesem rekrutacyjnym samodzielnie. Jest to więc jak powiedzieliśmy na początku korzyść dla wszystkich: agencja ma chętnego bezrobotnego, pracodawca ma przyszłego pracownika, a Ty to, czego od tak dawna Ci brakowało – pracę!

 

1
0Dodaj komentarz