Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zmiana pracy po 30-tce 2018

Jak zmienić pracę po 30-tce?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

zmiana-pracy-po-30Czasami zmusza nas do tego sytuacja życiowa, czasami mamy dość wiecznie zrzędzącego szefa a innym razem po prostu chcemy zmienić coś w swoim życiu. I wtedy podejmujemy decyzję – zmieniamy pracę. I choć nie mamy już 20 lat, jesteśmy mężatkami albo (i) mamy dziecko, które wciąż wymaga naszej opieki podejmujemy ryzyko. Zmieniamy pracę.

Jak zmienić pracę po 30-tce?

Pomoc dla młodych matek poszukujących pracy

To program, z którego mogą skorzystać kobiety, które niedawno urodziły dziecko. W ramach programu młode mamy mają szansę odbycia płatnego stażu, praktyki lub uczestniczenia w ciekawych warsztatach doszkalających. Dzięki dofinansowaniu panie mogą również korzystać z firmowych przedszkoli i refundacji kosztów opieki nad dzieckiem.

Praca zdalna

To bardzo ciekawe rozwiązanie dla kobiet młodych i pań w średnim wieku. Możemy pracować w domu i sprytnie dzielić obowiązki matki, żony, pani domu oraz pracownicy. Poprzez rozwój Internetu i nowych technologii oferty pracy zdalnej są coraz powszechniejsze.

Darmowe szkolenia doszkalające

Nie musisz inwestować kroci w nowe umiejętności. Bezpłatnych szkoleń i kursów warto szukać nie tylko w Urzędach Pracy, ale również w Internecie. Dzięki darmowym warsztatom możesz nauczyć się podstaw księgowości, projektowania stron internetowych, zarządzania grafiką komputerową, administracji, tworzenia prezentacji multimedialnych oraz wielu, wielu innych.

Odwaga jest Twoim atutem

Może nie masz doświadczenia w profesji, na którą aplikujesz, ale Twoja dotychczasowa praktyka zawodowa jest niebywale cenna. Przyszły pracodawca na pewno weźmie również pod uwagę odwagę, której na pewno Ci brakuje.

 

0
0Dodaj komentarz