Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak obchodzić imieniny w pracy? 2018

Jak uczcić imieniny Elżbiety – koleżanki z pracy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

imieniny koleżanki z pracyPraca nie musi wiązać się tylko i wyłącznie z obowiązkami i stresem, musi być w niej czas również na przyjemności. Do takich z pewnością należy m.in. obchodzenie imienin. Solenizantki i solenizanci zazwyczaj przynoszą tego dnia do pracy jakieś przysmaki, przeważnie wypieki – zarówno kupne, jak i samodzielnie robione. Jak uczcić imieniny koleżanki o imieniu Elżbieta?

Jako że daty imienin Elżbiety te wypadają dosyć często, więc warto wiedzieć, która z dat jest właściwa, np. delikatnie podpytując zainteresowaną nieco wcześniej. Kiedy już będziemy pewni, dobrze jest przyjść z życzeniami dla solenizantki, najlepiej z zaskoczenia, w większym gronie osób i zrobić Elżbiecie niespodziankę.

Oczywiście warto wręczyć także drobny podarunek, ale niezbyt drogi, w przeciwnym razie kobiecie może być niezręcznie, by go przyjąć. W cenie są rozmaite drobiazgi, pamiątki, coraz chętniej wręcza się również vouchery na książki, wyjścia do kina, pobyt u kosmetyczki czy zakupy – wówczas na prezent może złożyć się więcej osób. Takie prezenty zawsze bardzo cieszą. Potem można wspólnie częstować się tym, co solenizantka ze sobą przyniosła, np. mały torcik, który dobrze jest od razu pokroić i rozdać wszystkim pracownikom – chociaż po małym kawałku, byle każdy, kto chce, dostał odrobinę.

0
0