Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oferty pracy na wózek widłowy 2018

Ile zarabia operator wózka widłowego?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

praca-na-wózku-widłowymDziałalność magazynów, hali produkcyjnych oraz wielkich sklepów jest bardzo wspomagana pracą wózków widłowych. Ich operatorzy przewożą towary w określone miejsca nie nadwyrężając zdrowia i życia ludzi.
Operatorzy wózków widłowych są odpowiedzialni za bezpieczne kierowanie wózkiem, należytą dbałość o przydzielony sprzęt, rozładunek/załadunek towaru zgodnie z poleceniami przełożonych oraz prawidłowe prowadzenie niezbędnej dokumentacji. Jak zostać kierowcą wózka widłowego?

Osoby zatrudnione na tym stanowisku muszą legitymować się wykształceniem na poziomie co najmniej szkoły zawodowej. Mile widziane jest ukończenie kursu kierowcy wózków jezdniowych oraz wymiany butli gazowych w pojazdach z napędem silnikowym. Jednak bardzo często spotkamy się z ofertami, w których to pracodawca kieruje nas na wymagane szkolenia i uprawnienia do obsługi wózków widłowych, a my musimy się wykazać chęcią do pracy.

Niezbędnymi cechami personalnymi, które są wymagane od kandydatów to odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. W zawodzie tym zatrudniania się zarówno mężczyzn jak i kobiety, choć ci pierwsi przeważają statystycznie. Musisz cieszyć się dobrą kondycją psychofizyczną gdyż swoje obowiązki będziesz wykonywać w pomieszczeniach magazynu, fabryki czy hali produkcyjnej ale niektóre czynności wiążą się z przebywaniem na zewnątrz w towarzystwie zmiennych warunków atmosferycznych.

W ramach zatrudnienia możesz liczyć na ośmiogodzinny czas pracy lub system zmianowy zgonie z grafikiem. Praca na wózku widłowym wydaje się być mało skomplikowana. Jednak zdarza się, że operatorzy ulegają wypadkom przez przygniecenie towarem albo wywróconym wózkiem. Muszą być świadomi także pracy w mało komfortowej pozycji siedzącej w warunkach wysokiego hałasu.

Możesz liczyć na zarobki w granicach 1500 do nawet 3000 zł. Jeśli się sprawdzisz firma na pewno wyśle cię na dodatkowe szkolenia zawodowe. Za granica zarobki są średnio co najmniej 2 razy wyższe. Twoim potencjalnym zakładem pracy mogą być magazyny, hurtownie, składy, wypożyczalnie oraz duże firmy produkcyjne.
Zastanów się gdzie chcesz pracować i wyślij swoja aplikacje jeszcze dziś!

0
0Dodaj komentarz